• odeme

    Kargo Bedava

    100 TL üzeri siparişlerde

    Türkiye'nin her yerine, dilerseniz Kapıda Ödeme

Bilgi


ACTIVE

-Benzinli tırpanlar çeşitli kullanım alanlarına göre değişiklik gösterirler. Doğru tırpan seçimi arazinizin yapısına göre yapılabilir. Genellikle iki zamanlı motora sahiptirler. Bildiğiniz üzere 2 zamanlı motorlar benzin + yağ karışımı ile çalışmaktadır. Benzinli tırpanlar kendi aralarında iki çeşittirler. Bisiklet kol diye tabir ettiğimiz düz ş...

-Benzinli tırpanlar çeşitli kullanım alanlarına göre değişiklik gösterirler. Doğru tırpan seçimi arazinizin yapısına göre yapılabilir. Genellikle iki zamanlı motora sahiptirler. Bildiğiniz üzere 2 zamanlı motorlar benzin + yağ karışımı ile çalışmaktadır. Benzinli tırpanlar kendi aralarında iki çeşittirler. Bisiklet kol diye tabir ettiğimiz düz şaftlı tırpanlar ve sırt tipi tırpanlardır. Engebeli ve yokuşlu arazilerde kullanılması gereken tırpan sırt tipi olabilir. Ancak düz araziler için en ideali düz tırpanlardır. 
-Tırpan fiyatları menşei, markası, modeli ve kalitesi açısından farklılık gösterebilir. Ancak standart bir kullanıcı için yüksek fiyatlı bir tırpan almak manasızdır.
-Eğer evinizin çevresinde bir yerlerde kullanacaksanız benzinli tırpan yerine elektrikli tırpanları da tercih edebilirsiniz. Bunların dışında son zamanlarda lityum ion akülü tırpanlarda revaçtadır. 
-Sonuç itibarı ile tırpan seçiminizi mutlaka bilen birilerine danışarak yapmanızı tavsiye ederiz.

Daha fazla

ACTIVE  Bu kategoride 20 adet ürün bulunmaktadır.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 12 içinden 20 adet ürün
Gösterilen 1 - 12 içinden 20 adet ürün